top of page
1.jpg
1-p7333_i_i.jpg
Snimok_ekrana_2022-31_i.png
1.png
Screenshot_2022-12-13_123345_i.png
Snimok_ekrana_2022-59_i.png
3.jpg
2.png
1.png
zno2022.png
young-female-student-sitting-bench-reading-book-park_i_i.jpeg
Snimok_ekrana_2021-59_i_i.png
Screenshot_2022-05-11_112937_i.png
Snimok_ekrana_2022-08_i.png
Snimok_ekrana_2022-39_i (2).png

НМТ: основні дати

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році. 

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ.  Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ ви маєте обов’язково  на своїй Інформаційній сторінці  з 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. Ми розуміємо, що ситуація стрімко змінюється, тож з 21 червня до 7 липня потрібно буде обрати назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. 

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;

  • додаткова: 16–20 серпня;

  • спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

Якщо ви плануєте проходити НМТ, але вчасно не створили реєстраційну картку, ви можете це зробити з 10 до 20 червня, а потім 8–12 липня на своїй Інформаційній обов’язково підтвердити бажання проходити НМТ. Тоді ви будете запрошені для участі в додатковій сесії НМТ.

Докладніше про те, як підтвердити свою участь в НМТ, як повідомити про місце перебування під час основної сесії НМТ, як відбуватиметься тестування, коли та де, ви можете дізнатися, переглянувши перший вебінар із серії безкоштовних щоденних вебінарів на платформі iLearn. Цей проєкт ініційований «Освіторія» та ЮНІСЕФ.

Графік проведення НМТ (2).png
2.jpg

ЗНО не буде 🥳

Більшість школярів та їх батьки були в захваті від такої новини. Проте не довго. Ейфорію швидко змінила паніка. ЗНО то скасували, але з’явилася нова невідома абревіатура з трьох букв — НМТ 😳 Що це за тест? Як його будуть проводити? Чи обов’язково складати?
👇

1.jpg

МОН хоче скасувати ДПА та ЗНО-2022

Про це повідомляє Сергій Шкарлет: «Враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки, пропонуємо скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг в 2022 році виключно!

Таке рішення є непростим, але необхідним! Адже наше головне завдання знизити рівень будь-яких стресів для дітей».

Остаточне рішення щодо цьогорічних іспитів має ухвалити Верховна Рада
.

Як зареєструватися для участі в ЗНО-2022

зно.jpg
images.jfif
3.png
2зно.png
зно.png

Міністерство освіти і науки своїм наказом затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. 

Реєстрація для проходження ДПА у формі ЗНО триватиме до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

У 2022 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 23 травня з фізики, також у травні випускники шкіл складуть тести з хімії та української мови, української мови та літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 17 червня 2022 року.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

  • фізика – 23 травня;

  • хімія – 26 травня;

  • українська мова, українська мова і література – 31 травня;

  • математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня;

  • іспанська мова, німецька мова, французька мова – 6 червня;

  • англійська мова – 7 червня;

  • історія України – 10 червня;

  • географія – 14 червня;

  • біологія – 17 червня.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх предметів розмістять на інформаційних сторінках  учасників до 30 червня 2022 року.

зно.jpg
333.jpg
222.jpg
111.jpg
IMG_20210507_115842.jpg
IMG_20210507_115924.jpg
IMG_20210507_115956.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
222222.jpg
сайт.png
ЗНО.jpg
Пробне ЗНО-2021-листівка.jpg

                                                   Пробне ЗНО - 2021

 

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

 

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

 

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

 

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.

 

Український ЦОЯО

  Особливості складання ЗНО з іноземних мов.

22 (1).jpg
22 (2).jpg
33.jpg
0001.jpg
1 (1).jpg
25.jpg

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня

Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня.

Про це, під час засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Міністерством освіти було оприлюднено сценарії завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зараз ми працюємо над реалізацією першого сценарію. Тобто ми проводимо зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня», - сказала Мандзій.

Дві сесії пробного ЗНО орієнтовно будуть проведені 15 і 17 червня.

Також вона повідомила, що в учасників ЗНО є можливість перереєструватись для проходження тестування ближче до місця проживання.

ЗНО-2020: термометрія, маски, антисептики та                                             дистанція

Головний санітарний лікар оприлюднив вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів до магістратури.

Відповідний проект рекомендацій винесений для громадського обговорення та набуде чинності після його затвердження.

Документ передбачає проведення низки заходів, що мають забезпечити безпечне проведення зовнішнього оцінювання у пунктах тестування.

Планується, що суб’єкти відповідальні за організацію ЗНО мають визначити маршрути учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників, скласти графік за яким відбуватиметься допуск учасників у пункт тестування, визначити місця розсадки учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,5 метри один від одного та передбачити розсадку таким чином, щоб поруч, спереду та ззаду учасника місця не були зайняті іншими учасниками.

Окрім того, учасники зовнішнього оцінювання допускатимуться до пункту тестування лише після проведення термометрії, опитування щодо стану здоров'я та за умови одягнення захисної маски.

Допуск до пунктів тестування сторонніх осіб буде заборонено.

На вході до будівлі, в якій організовано тестування та на вході до аудиторій мають бути організовані місця для обробки рук антисептиками.

У санітарних кімнатах має бути забезпечено постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Використання багаторазових рушників буде заборонено.

За годину до початку тестування та після проведення тестування в аудиторіях повинно проводитись прибирання, разом із дезінфекцією поверхонь та місць для сидіння.

Також у місцях проведення тестування має бути забезпечено чергування медичних працівників закладів освіти або закладів охорони здоров’я.

ZNO-2020-624x416.jpg

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробні тестування перенесено на такі дні:

  • 4 квітня 2020 року – українська мова і література;

  • 11 квітня 2020 року– інші навчальні предмети.

 

Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

До 14 березня буде повідомлено про дати визначення результатів.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2020

Час, відведений на виконання завдань тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році

Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

bottom of page